LED lamp; neutral white; R7S; 230VAC; 2000lm; 14W; 4000K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696714065
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696714065
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; R7S; 230VAC; 2000lm; 14W; 4000K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | neutral white |
| Length | 118mm |
| Diameter | 29mm |
| Power consumption | 14W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | R7S |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |