LED lamp; cool white; GU10; 230VAC; 390lm; 4.6W; 36°; 6500K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696728413
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696728413
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; GU10; 230VAC; 390lm; 4.6W; 36°; 6500K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Length | 54mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 4.6W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |