LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 105lm; 1.4W; 36°; 2700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696811733
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696811733
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 105lm; 1.4W; 36°; 2700K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 84mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 1.4W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |