LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 210lm; 3W; 36°; 2700K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696811795
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696811795
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 210lm; 3W; 36°; 2700K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 102mm |
| Diameter | 63mm |
| Power consumption | 3W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |