LED lamp; warm white; GU5,3; 12VAC; 621lm; 7W; 36°; 2700K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696814710
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696814710
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; GU5,3; 12VAC; 621lm; 7W; 36°; 2700K; CRImin: 80
| Operating voltage | 12V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 45mm |
| Diameter | 50.5mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU5,3 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |