LED lamp; warm white; G9; 230VAC; 570lm; 4.8W; 3000K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718699658182
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718699658182
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; G9; 230VAC; 570lm; 4.8W; 3000K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 60mm |
| Diameter | 19mm |
| Power consumption | 4.8W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | G9 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |