LED lamp; warm white; GU4; 230VAC; 184lm; 2.3W; 36°; 2700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718699659486
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718699659486
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; GU4; 230VAC; 184lm; 2.3W; 36°; 2700K
| Operating voltage | 12V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 39.5mm |
| Diameter | 35.5mm |
| Power consumption | 2.3W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU4 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |