LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 806lm; 8W; 280°; 2700K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718699782733
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718699782733
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 806lm; 8W; 280°; 2700K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 122mm |
| Power consumption | 8W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |