Knob wing; M6; 20mm; H: 20mm; polyamide; black; W: 32mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8723
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 8723
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob wing; M6; 20mm; H: 20mm; polyamide; black; W: 32mm
| Resistance to | most of oils |
| Body material | polyamide |
| Width | 32mm |
| Height | 20mm |
| Body colour | black |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | knob wing |
| External thread | M6 |
| Plunger material | zinc plated steel |