LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 250lm; 3.2W; 2700K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8727900964158
Tootja: PILA
Tootja tootekood: 8727900964158
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E14; 230VAC; 250lm; 3.2W; 2700K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 35mm |
| Power consumption | 3.2W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |