Signaller: sound; siren; 24÷48VDC; 24÷48VAC; 113dB; Series: ASM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
874270408
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 874270408
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; siren; 24÷48VDC; 24÷48VAC; 113dB; Series: ASM
| Supply voltage | 24...48V AC, 24...48V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | ASM |
| Body material | polycarbonate |
| Sound level | 113dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |