Power supply: switched-mode; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
87500944
Tootja: TRIDONIC
Tootja tootekood: 87500944
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED
| Output current | 180mA |
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 7W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 30...42V DC |
| Efficiency | 86% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals, terminal block |