Counter: electronical
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
87623570
Tootja: CROUZET
Tootja tootekood: 87623570
Spetsifikatsioon tootele Counter: electronical
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP66 |
| Mounting hole diameter | 45x22.2mm |
| Kind of display used | LED |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counting range | 999999 |
| Resetting method | manual |
| Type of counter | electronical |
| Display height 1 | 8mm |