Controller; for DIN rail mounting; pulse S0; IP20; 65A; -40÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
879-3020
Tootja: WAGO
Tootja tootekood: 879-3020
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Controller; for DIN rail mounting; pulse S0; IP20; 65A; -40÷70°C
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 65A |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP20 |
| Communictions protocol | MODBUS |
| Kind of display used | LCD |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |
| Controlled parameter | 3x230/400V AC 50/60Hz |
| Measuring instrument features | MID certificate |
| Type of counted signal | electric power |