Timer; DIN; PIN: 11
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
88.02.0.230.0002
Tootja: FINDER
Tootja tootekood: 88.02.0.230.0002
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Timer; DIN; PIN: 11
| Mounting | socket |
| Supply voltage | 24...230V AC, 24...230V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP40 from the front |
| Number of pins | 11 |
| Mounting hole diameter | 45x45mm |
| Kind of output | DPDT |
| Electrical connection | round socket |
| Counting range | 0,05s...100h |
| number of operation modes | 7 |