Enclosure: multipurpose; X: 85mm; Y: 145mm; Z: 37mm; TENCLOS; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
880-B.9
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: 880-B.9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; X: 85mm; Y: 145mm; Z: 37mm; TENCLOS; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with battery compartment, with flap on baterries, with panel |
| Dimension Y | 145mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 85mm |
| Dimension Z | 37mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |