Knob wing; M10; 20mm; H: 34mm; polyamide; black; W: 56mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8811
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 8811
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob wing; M10; 20mm; H: 34mm; polyamide; black; W: 56mm
| Resistance to | most of oils |
| Body material | polyamide |
| Width | 56mm |
| Height | 34mm |
| Body colour | black |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | knob wing |
| External thread | M10 |
| Plunger material | zinc plated steel |