Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
8850A
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8850A
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | metal |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 36m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 12.5W |
| Rotational rate/speed | 2150rpm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 31dBA |
| Kind of motor | 1-phase |