Fuse holder; THT; TR5; 6.3A; Mat: thermoplastic; 5.08mm; white; IP00
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
886001
Tootja: ESKA
Tootja tootekood: 886001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse holder; THT; TR5; 6.3A; Mat: thermoplastic; 5.08mm; white; IP00
| Mounting | THT |
| IP rating | IP00 |
| Colour | white |
| Terminal pitch | 5.08mm |
| Body material | thermoplastic |
| Maximum current | 6.3A |
| Rated voltage | 250V AC |
| Fuse size | TR5 |
| Type of fuse accessories | fuse holder |