Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 15.9mm; Øout: 6.4mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
887
Tootja: KEYSTONE
Tootja tootekood: 887
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 15.9mm; Øout: 6.4mm
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Internal diameter | 3.5mm |
| Outside diameter | 6.4mm |
| Spacer length | 15.9mm |
| Type of spacer | spacer sleeve |
| Sleeve shape | cylindrical |