Quick splice; spring clamp; 2.5mm2; 450V; 24A; orange; ways: 1; 11mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
89241000
Tootja: SIMET
Tootja tootekood: 89241000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Quick splice; spring clamp; 2.5mm2; 450V; 24A; orange; ways: 1; 11mm
| Electrical mounting | spring clamp |
| Colour | orange |
| Body material | polycarbonate |
| Current rating | 24A |
| Number of ways | 1 |
| Number of terminals | 3 |
| Rated voltage | 450V |
| Type of splice terminal | quick splice |
| Stripped wire length | 11mm |