Spacer sleeve; LED; Øout: 6.5mm; ØLED: 5mm; L: 17.8mm; black; UL94V-0
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
8926
Tootja: KEYSTONE
Tootja tootekood: 8926
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 6.5mm; ØLED: 5mm; L: 17.8mm; black; UL94V-0
| Colour | black |
| Application | LED |
| Body material | PVC |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Outside diameter | 6.5mm |
| LED diameter | 5mm |
| Kind of bulb | T1, T1 1/4 |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 17.8mm |