Signaller: signalling column; LED; red/yellow/green; 115÷230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
89418068
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 89418068
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/yellow/green; 115÷230VAC
| Supply voltage | 115...230V AC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red/yellow/green |
| Series | 894 |
| Body dimensions | 136x85x394mm |
| Electrical connection | screw terminals |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | signalling column |