Relay: solid state
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8951180000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 8951180000
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Switched voltage | 24...230V AC |
| Kind of output | triac |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | solid state |