PCB distance; polyamide 66; L: 22.2mm; Colour: natural; UL94V-0
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G420V41952
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G420V41952
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 22.2mm; Colour: natural; UL94V-0
| Mounting | mounting hole without thread, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Spacer length | 22.2mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 4mm |