PCB distance; polyamide 66; L: 19.1mm; Colour: natural; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G420V42369
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G420V42369
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 19.1mm; Colour: natural; UL94V-2
| Mounting | mounting hole without thread, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 19.1mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.98mm |
| Plate mounting hole diameter | 4.75mm |