PCB distance; polyamide 66; L: 10mm; screwed fole,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G501V40791
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G501V40791
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 10mm; screwed fole,snap fastener
| Mounting | screwed fole, snap fastener |
| Colour | black |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Thread | M4 |
| Spacer length | 10mm |
| Thread length | 8mm |
| Spanner size | 8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4mm |