PCB distance; polyamide; L: 6.4mm; screw-in,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G504V40304-1
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G504V40304
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide; L: 6.4mm; screw-in,snap fastener
| Mounting | screw-in, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 6.4mm |
| External thread | M4 |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 4mm |