PCB distance; polyamide 66; L: 6.4mm; screwed rod,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G505V41158
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G505V41158
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 6.4mm; screwed rod,snap fastener
| Mounting | screwed rod, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Thread | M3 |
| Spacer length | 6.4mm |
| Thread length | 6.4mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 3.18mm |