PCB distance; polyamide 66; L: 3.2mm; screwed rod,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G506V41233
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G506V41233
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 3.2mm; screwed rod,snap fastener
| Mounting | screwed rod, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Thread | M4 |
| Spacer length | 3.2mm |
| Thread length | 6.4mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 2.5mm |