Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M5; L: 80mm; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G509V43582
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G509V43582
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M5; L: 80mm; UL94V-2
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 80mm |
| Thread length | 10mm |
| External thread | M5 |
| Spanner size | 10mm |
| Type of spacer | screwed spacer sleeve |
| Mechanical elements features | with external threaded hole on both ends |
| Sleeve shape | hexagonal |