PCB distance; polyamide 66; L: 8mm; latch/latch; Colour: black
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G806V42837
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G806V42837
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 8mm; latch/latch; Colour: black
| Mounting | latch/latch |
| Colour | black |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57/1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 3.5/3.5mm |