PCB distance; polyamide 66; L: 6.4mm; latch/latch; Colour: natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G808V41193
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G808V41193
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 6.4mm; latch/latch; Colour: natural
| Mounting | latch/latch |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 6.4mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1/1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 2/2.5mm |