PCB distance; polyamide 66; L: 15.9mm; latch/latch; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G811V40934
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G811V40934
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 15.9mm; latch/latch; UL94V-2
| Mounting | latch/latch |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 15.9mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57/1.63mm |
| Plate mounting hole diameter | 3.18/2.54mm |