PCB distance; polyamide 66; L: 12.7mm; latch/latch; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G813V40862
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G813V40862
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 12.7mm; latch/latch; UL94V-2
| Mounting | latch/latch |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 12.7mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57/0.79...1.98mm |
| Plate mounting hole diameter | 3.18/3.18mm |