PCB distance; polyamide 66; L: 34.9mm; latch/latch; UL94V-0
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G813V41556
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G813V41556
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 34.9mm; latch/latch; UL94V-0
| Mounting | latch/latch |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Spacer length | 34.9mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 2.36/0.79...1.98mm |
| Plate mounting hole diameter | 4/4.75mm |