Assembly stud; polyamide 66; L: 8mm; latch/latch; Colour: natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G820V41225
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G820V41225
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Assembly stud; polyamide 66; L: 8mm; latch/latch; Colour: natural
| Mounting | latch/latch |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 8mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.6/1...1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4/5.4mm |