Assembly stud; polyamide 66; L: 7.9mm; snap fastener; UL94V-0
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G820V41772
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G820V41772
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Assembly stud; polyamide 66; L: 7.9mm; snap fastener; UL94V-0
| Mounting | snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Spacer length | 7.9mm |
| Type of spacer | assembly stud |
| Mounting plate thickness | 1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4.75mm |