PCB distance; polyamide 66; L: 7.9mm; snap fastener; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8G821V40204
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8G821V40204
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 7.9mm; snap fastener; UL94V-2
| Mounting | snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 7.9mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.63mm |
| Plate mounting hole diameter | 2.54mm |