PCB distance; polyamide 66; L: 7.9mm; Colour: natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GB07V42440
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GB07V42440
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide 66; L: 7.9mm; Colour: natural
| Mounting | self-adhesive, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Spacer length | 7.9mm |
| Base dimensions | 12.7x12.7mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.63mm |
| Plate mounting hole diameter | 2.54mm |