PCB distance; rubber; L: 6.4mm; self-adhesive,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GB07V43341
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GB07V43341
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; rubber; L: 6.4mm; self-adhesive,snap fastener
| Mounting | self-adhesive, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | rubber |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 6.4mm |
| Base dimensions | 17.8x17.8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 4mm |