PCB distance; rubber; L: 4mm; self-adhesive,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GB07V43367
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GB07V43367
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; rubber; L: 4mm; self-adhesive,snap fastener
| Mounting | self-adhesive, snap fastener |
| Colour | natural |
| Material | rubber |
| Spacer length | 4mm |
| Base dimensions | 12.7x12.7mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Plate mounting hole diameter | 3.18mm |