Spacer sleeve; LED; ØLED: 3mm; L: 9mm; black; UL94V-2; Mat: polyamide
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE04V80261
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE04V80261
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; ØLED: 3mm; L: 9mm; black; UL94V-2; Mat: polyamide
| Colour | black |
| Application | LED |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Width | 5mm |
| Mounting holes pitch | 2.54mm |
| LED diameter | 3mm |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Shape | rectangular |
| Spacer length | 9mm |