Spacer sleeve; LED; Øout: 6mm; ØLED: 5mm; L: 19.1mm; natural; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE04V80284
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE04V80284
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 6mm; ØLED: 5mm; L: 19.1mm; natural; UL94V-2
| Colour | natural |
| Application | LED |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Mounting holes pitch | 2.54mm |
| Outside diameter | 6mm |
| LED diameter | 5mm |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 19.1mm |