Spacer sleeve; LED; Øout: 4.8mm; ØLED: 3mm; L: 10mm; black; UL94V-0
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE04V80389
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE04V80389
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 4.8mm; ØLED: 3mm; L: 10mm; black; UL94V-0
| Colour | black |
| Application | LED |
| Body material | PVC |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting holes pitch | 2.54mm |
| Outside diameter | 4.8mm |
| LED diameter | 3mm |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 10mm |