Spacer sleeve; LED; Øout: 5.1mm; ØLED: 5mm; L: 11mm; black; UL94V-0
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE04V80563
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE04V80563
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 5.1mm; ØLED: 5mm; L: 11mm; black; UL94V-0
| Colour | black |
| Application | LED |
| Body material | PVC |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting holes pitch | 2.54mm |
| Outside diameter | 5.1mm |
| LED diameter | 5mm |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Shape | oval |
| Spacer length | 11mm |