Spacer sleeve; LED; Øout: 3.6mm; ØLED: 3mm; L: 12.7mm; natural
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE04V80599
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE04V80599
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 3.6mm; ØLED: 3mm; L: 12.7mm; natural
| Colour | natural |
| Application | LED |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting holes pitch | 900µm |
| Outside diameter | 3.6mm |
| LED diameter | 3mm |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 12.7mm |