Insulating sleeve; polyamide 66; Øout: 11mm; Øint: 8.1mm; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE05V40036
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE05V40036
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Insulating sleeve; polyamide 66; Øout: 11mm; Øint: 8.1mm; UL94V-2
| Colour | natural |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 13mm |
| Internal diameter | 8.1mm |
| Outside diameter | 11mm |
| Flange diameter | 20mm |
| Type of spacer | insulating sleeve |