Insulating sleeve; polyamide 66; Øout: 21mm; Øint: 15mm; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE05V40767
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE05V40767
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Insulating sleeve; polyamide 66; Øout: 21mm; Øint: 15mm; UL94V-2
| Colour | black |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 30mm |
| Internal diameter | 15mm |
| Outside diameter | 21mm |
| Flange diameter | 27mm |
| Type of spacer | insulating sleeve |