Insulating sleeve; polyamide 6; Øout: 6mm; Øint: 4.5mm; UL94HB
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
8GE05V42472
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 8GE05V42472
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Insulating sleeve; polyamide 6; Øout: 6mm; Øint: 4.5mm; UL94HB
| Colour | black |
| Material | polyamide 6 |
| Flammability rating | UL94HB |
| Height | 3.2mm |
| Internal diameter | 4.5mm |
| Outside diameter | 6mm |
| Flange diameter | 8mm |
| Type of spacer | insulating sleeve |